KONST / Litografier / Grafiskt blad 13899079
nr 1389 9079
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 77/100. Motivet: ca 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:31:06
31/3 22:14:58
Lis Husberg (f. 1920)